certifikát

     

   Udělováno pod záštitou CzechTourism, ASOCIACÍ HOTELŮ A RESTARACÍ ČESKÉ REPUBLIKY, Asociací Kuchařů a Cukrářů České Republiky !

 

   Každá z certifikovaných restaurací musí splňovat certifikační kritéria, které návštěvníkům zaručí kvalitu nabízených pokrmů a služeb. Na druhou stranu je restauracím umožněna volnost ve vytváření pokrmů dle vlastní inspirace a jejich přiřazování k jedné ze tří specializací. Šéfkuchaři mohou rozšířit své portfolio v oblasti zdravé a lehké kuchyně, která získává na popularitě zejména u žen, nebo se zaměřit na posilování regionální tradice v podobě specialit konkrétního území, nebo dokonce začít vařit atraktivní a nutričně vyvážené recepty pro naše nejmenší strávníky.

 

  Restauraci Střelnice v Kadani byl udělen certifikát za přípravu a podávání tradiční české kuchyně a hlavně za vynikající svíčkovou na smetaně s houskovým knedlíkem. Toto jídlo je označeno v restauraci pod logem NÁRODNÍ SPECIALITA.

 

   Přejděte na:  www.czechspecials.cz

Kontakt

RESTAURACE STŘELNICE

strelnicekadan@seznam.cz

Čechova 147
Kadaň
432 01

731564077

Vyhledávání

Provozní doba restaurace:  

PO - SO    11-22h

PÁ -    23h

NE    ZAVŘENO

počítadlo.abz.cz

 

 
__________________________________________________________________________________________________________________Město Kadaň

___________________________________________________________________________________________________________________________________

 

  KK

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode